Purevision

  Senieji Purevision lęšiai. Jų gamyba stabdoma. Nuo šiol bus gaminami tik Purevision  HD lęšiai.

  Daugiau informacijos

  produkto aprašymas

  Šių lęšių gamyba stabdoma. Rekomenduojame rinktis Purevision 2 HD naujos kartos lęšius.

  Kaip išsirinkti kontaktinius lęšius?

  Kontaktiniai lęšiai akims pasižymi gana plačiu asortimentu, todėl išsirinkti tinkamiausius, ypač jei renkatės pirmąjį kartą, atrodo tikrai sudėtinga užduotis. Skirtingi gamintojai, lęšių savybės ir nešiojimo laikas, o kur dar įvairios medžiagos su skirtingais pavadinimais ir įvairiausi lęšiai – atskleisime į ką tikrai verta atkreipti dėmesį ir kaip atrasti, kokie lęšiai akims yra tinkamiausi būtent jums.

  Įvertinkite savo poreikius

  Renkantis lęšius geriausia rinktis tai, kas tikrai yra reikalinga – taip nepermokėsite ir būsite tikri, kad pasirinkti tinkami lęšiai akims. Štai keletas esminių patarimų, kurie padės išsirinkti tinkamo tipo lęšius. Įvertinkite, ar nešiosite tik kontaktinius lęšius, ar kartais naudosite ir akinius. Dažnai keliaujantiems ir aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonėms dažnai yra nepatogu lęšius išsiimti kasdien, todėl tokiu atveju verta pagalvoti apie „dieną ir naktį“ tipo lęšius, kuriuos galima nešioti neišsiimant iki mėnesio. Pavyzdžiui, „PureVision“ kontaktiniai lęšiai akims gali būti nešiojami dvejopai: juos galite išsiimti kas vakarą arba nešioti iki 30 parų ir vėliau paprasčiausiai pakeisti naujais.

  Pasitarkite su gydytoju

  Jei iki šiol nenešiojote kontaktinių lęšių, pirmiausia pasitarkite su akių gydytoju. Jis ne tik papasakos, kokie lęšiai akims apskritai yra gaminami, bet ir supažindins su jų rūšimis. Be to, gali būti, kad turite ir specialių poreikių, pavyzdžių, standartinė bazinė kreivė jums netinka. Paprastai, pradedantiems kontaktinių lęšių nešiotojams gydytojai pataria rinktis kiek storesnius lęšius, nes juos lengviau pamatyti ir suimti bei sunkiau suplėšyti – tai tarsi mokomoji priemonė. Kai įgusite naudoti lęšius akims, galėsite rinktis ir savarankiškai.

  Rinkitės savarankiškai

  Kontaktiniai lęšiai yra gana individualus pasirinkimas, todėl niekada šimtu procentų nepasikliaukite draugų rekomendacijomis ar atsiliepimais internete – galvokite savo galva. Žinoma, jei visi atsiliepimai, kuriuos gaunate yra prasti, tokių lęšių neverta net mėginti. Ir visgi, tobulai jūsų draugo akims tinkami kontaktiniai lęšiai nebūtinai labai patiks jums. Kaip išsirinkti? Tiesiog bandykite ir atrasite savo mėgstamiausius, su kuriais jausitės patogiai ir komfortiškai visą laiką. „PureVision“ kontaktinius lęšius vieni mėgsta dėl jų asferinio dizaino, o kitiems svarbi galimybė nešioti neišsiimant ir ilgalaikis komfortas.

  Pirkite internetu

  Kontaktiniai lęšiai parduodami internetu – tai patogus ir greitas būdas pasirūpinti puikiu regėjimu neiškeliant kojos iš namų. Be to, pirkdami internetu visada sutaupysite, nes optikose lęšiai akims kainuoja brangiau. Kita priežastis, rinktis internetinėje parduotuvėje, yra aiškiai pateikta informacija ir patogūs filtrai, pavyzdžiui, „PureVision“ lęšiai akims bus atrinkti ir prie mėnesinių lęšių, ir prie tinkamų nešioti neišsiimant – tai labai patogu. Pasinaudojant filtrais lengviau atrasti tuos lęšius, kurie atitinka jūsų poreikius.

  Be visų kitų privalumų, kuriuos suteikia lęšiai internetu, taip pat sutaupysite ir savo laiką. Superlesiai.lt elektroninėje parduotuvėje greitai surasite norimus kontaktinius lęšius ir juos užsakysite. Tai galite atlikti iš bet kurios vietos ir bet kuriuo paros metu, o prekės bus greitai pristatytos.

  Susiję produktai

  Į viršų