Air Optix Night & Day Aqua

  Dieną/naktį nešiojami kontaktiniai lęšiai

  Daugiau informacijos

  produkto aprašymas

  Ypaš aukštas dėguonės pralaidumas, net 175 DK/T, tai pati aukšiausia skalė tarp mėnesinių konkaktinių lęšių dabartinėje rinkoje, leis puikiai ir komfortiškai jaustis.

  Šių lęšių pasirinkimas, tai puiki alternatyva lazeriniai akių korekcijai!

  Amžinas klausimas: akiniai ar kontaktiniai lęšiai?

  Tiek akiniai, tiek kontaktiniai lęšiai turi savo gerbėjų ratą ir dėl šio pasirinkimo nuolat ginčijamasi. Visgi šiuolaikiniai vartotojai pirmenybę teikia kontaktiniams lęšiams, kurie pasižymi daugybe privalumų ir griauna anksčiau įsivyravusius mitus. Daugelis mitų, vis dar stabdančių daugybę žmonių nuo lęšių akims nešiojimo, „gimė“ kartu su pirmaisiais lęšiais, kurie savo savybėmis ir patogumu nė iš tolo neprimena šiuolaikinių produktų.

  Mitas 1: kontaktiniai lęšiai kainuoja brangiau

  Šis mitas kilo seniai, nes pirmieji kontaktiniai lęšiai iš tikrųjų buvo gana brangūs, jei lygintume su tuometinėmis akinių kainomis. Šiuolaikiniai lęšiai akims yra prieinami kiekvienam ir kainuoja daug mažiau nei akiniai vardiniais rėmeliais. Be to, kontaktiniai lęšiai internetu yra įsigyjami patogiai ir pigiai. Pavyzdžiui, „Air Optix Night&Day Aqua“ lęšiai internete kainuoja vos apie 6 Eur už vienetą.

  Mitas 2: kontaktiniai lęšiai sausina akis

  Šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai yra gaminami pasitelkiant naujausius mokslo laimėjimus ir technologijas, kurios padeda užtikrinti laidumą deguoniui ir akies drėkinimą. „Air Optix Night&Day Aqua“ lęšiai yra pagaminti iš „Lotrafilcon A“ medžiagos, kuri užtikrina akies lęšio drėkinimą visą parą. Plona ir laidi lęšio medžiaga užtikrina patogumą nešiojant be jokio sausumo pojūčio.

  Mitas 3: kontaktiniai lęšiai nėra tinkami jautrioms akims

  Naujausios kartos lęšiai akims yra itin minkšti ir patogūs nešioti netgi jautrias akis turintiems žmonėms. Klaidingai tikima, kad akių lęšiai padidina akių jautrumą dėl bakterijų kaupimosi, tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia nuo to visiškai apsisaugoti. Pavyzdžiui, „Air Optix Night&Day Aqua“ lęšiai akims išsiskiria drėkinimą užtikrinančia „Aqua“ sistema, kuri sukuria apsauginį sluoksnį ir taip užtikrina drėkinimą bei apsaugo nuo bakterijų ir nešvarumų kaupimosi.

  Mitas 4: kontaktinius lęšius nešioti nepatogu

  Šiuo mitu tiki tik tie, kurie niekada neišbandė lęšių akims – juos naudoti tikrai patogu, tereikia tinkamai įvertinti savo poreikius ir pasirinkti tinkamą produktą. Vienas universaliausių pasirinkimų yra „Air Optix Night&Day Aqua“ lęšiai akims, kurių nereikia išsiimti iki 30 parų. Tai labai patogu, nes tereikia prisiminti kartą per mėnesį pakeistį lęšius naujais. Ir jokių tirpalų ar lęšių konteinerių! Ar kokie nors akiniai gali suteikti tokį patogumą?

  Mitas 5: kontaktinius lęšius sudėtinga prižiūrėti

  Anksčiau lęšiai akims iš tikrųjų reikalavo daugiau priežiūros, tačiau šiuolaikinius lęšius prižiūrėti yra išties paprasta. Viskas, ko reikia, tai lęšių skystis ir laikymo konteineris (jis būna pridėtas prie didesnių lęšiams skirtų skysčių pakuočių). Švariai nusiplaukite rankas, išsiimkite lęšius ir panardinkite į konteineryje įpiltą priežiūrai skirtą skystį. Tai tikrai paprasta, tačiau jei atrodo sudėtinga, visada galite rinktis iki mėnesio neišsiimant skirtus nešioti lęšius (pavyzdžiui, populiariuosius „Air Optix Night&Day Aqua“) arba vienadienius lęšius, kuriuos vakare išsiimsite ir tiesiog išmesite.

  nuolaida produktui

  KiekisNuolaidaJūs sutaupote
  2 0,14€ Iki 0,28€
  3 0,15€ Iki 0,45€
  6 0,87€ Iki 5,22€
  12 0,87€ Iki 10,44€

  Susiję produktai

  Į viršų