Purevision 2 HD

  Antros kartos Purevision 2 HD lęšiai akims.

  Daugiau informacijos

  produkto aprašymas

  Kontaktinių lęšių naujovės

  Kontaktiniai lęšiai nuolat tobulinami, o jų populiarumas šiuolaikinėje visuomenėje auga. Patogiai nešiojami, užtikrina puikų regėjimą ir tausoja akis, o be viso to yra ir beveik visiškai nepastebimi – ar kas gali būti geriau? Kad lęšiai akims turėtų visas šias puikias savybes daugybė mokslininkų ir kontaktinių lęšių gamintojų nuėjo ilgą kelią. Tie, kurie kontaktinius lęšius pradėjo nešioti prieš keliolika metų, prisimena, kad tuomet jie buvo visiškai kitokie, be to, iš tų laikų išliko ir dabar egzistuojantys visiškai klaidingi mitai apie lęšių nešiojimą.

  Kaip tobulėja kontaktiniai lęšiai?

  Laikui bėgant kontaktiniai lęšiai gana stipriai keitėsi. Visų pirma, pasikeitė medžiagos, iš kurių jie yra gaminami. Dabartiniai, vadinamieji naujosios kartos, kontaktiniai lęšiai dažniausiai yra pagaminti silikono-hidrogelio pagrindu. Ši medžiaga užtikrina lęšio laidumą deguoniui ir nesutrikdo akies drėgmės balanso. Be to, silikono-hidrogelio lęšiai akims yra daug plonesni už savo pirmtakus, todėl dar patogesni nešioti.

  Skirtingi lęšių gamintojai naudoja ir papildomas patentuotas medžiagas, kurios suteikia lęšiams dar geresnių savybių. Pavyzdžiui, „Bausch & Lomb” savo lęšiuose „PureVision2“ naudoja „Performa“ dangą. Tai specialus itin plonas sluoksnis lęšio paviršiuje, kuris užtikrina geresnį drėgmės palaikymą ir saugo nuo apnašų kaupimosi. Kiti gamintojai savo kontaktinius lęšius taip pat tobulina unikaliomis medžiagomis – jos dažniausiai skirtos gerinti akies paviršiaus drėkinimą.

  Taigi, laikui bėgant kontaktiniai lęšiai tapo plonesni ir patogesni. Kas dar? Be visų privalumų, šiandien kontaktiniai lęšiai kainuoja mažiau, nei kainavo, pavyzdžiui, prieš dešimtmetį. Tai suteikia galimybę kiekvienam žmogui rinktis kontaktinius lęšius ir patogumą kasdien.

  Šiuolaikinių lęšių naudojimas

  Naujausi kontaktiniai lęšiai yra itin universalūs. Pavyzdžiui, „PureVision2“ kontaktinius lęšius galima nešioti neišsiimant iki 30 parų, tačiau jei norite, galite vakarais juos išsiimti. Šie lęšiai yra naujausias lęšių gamintojo „Bausch & Lomb” produktas, tačiau tokios tendencijos laikosi ir kiti gamintojai. Universalumas ir patogumas, kai vartotojas pats gali nuspręsti, kaip jam patogiau nešioti lęšius, yra naujausia tendencija, kuriai pataikauja rinka.

  Palyginti su pirmaisiais lęšiais, šiuolaikiniai juos lenkia ir priežiūros patogumu. Šiandien gaminamiems lęšiams prižiūrėti pakanka turėti priežiūrai skirtą tirpalą ir dėklą. Jokių skysčių maišymų ar kitų priedų – viskas patogu, greita ir puikiai apgalvota. Be to, visada galima rinktis lęšius, kurių nereikia išsiimti iki 30 dienų, arba vienkartinius vienadienius, kurie po naudojimo yra tiesiog išmetami. Tai pasirinkimas, kuris suteikia dar daugiau patogumo.

  Vis labiau auga ir lęšių, kuriuos galima nešioti neišsiimant, populiarumas. Anksčiau gana stipriai skyrėsi šių lęšių kaina – nešioti dienomis skirti kontaktiniai lęšiai kainuodavo pigiau. Visgi pastaruoju metu gamintojai intensyviai dirba tam, kad lęšiai akims būtų įperkami visiems ir galima pastebėti, kad neišsiimant nešiojami lęšiai taip pat tapo patrauklesni savo kaina. Naujųjų „PureVision2“ lęšių vienetas kainuoja vos daugiau nei keturis eurus – tai tikrai patraukli kaina ir kokybė, kurią sau gali leisti kiekvienas. Kontaktiniai lęšiai akims padeda gerinti gyvenimo kokybę ir kasdien džiaugtis puikiu regėjimu be jokių medicininių intervencijų ir didelių investicijų. Visa tai tiesiog neįtikėtinas produktas, kuriuo mėgaujasi daugybė šiuolaikiškų žmonių visame pasaulyje.

  Mėnesinius lęšius rekomenduojama keisti kas mėnesį. Jeigu lęšius planuojate nešioti visą parą –pasitarkite su daktaru.

  nuolaida produktui

  KiekisNuolaidaJūs sutaupote
  2 0,21€ Iki 0,42€
  3 0,60€ Iki 1,80€
  6 0,75€ Iki 4,50€
  8 1,00€ Iki 8,00€

  Susiję produktai

  Į viršų