Air Optix Plus HydraGlyde

  Naujieji Air Optix kontaktiniai lęšiai

  Daugiau informacijos

  produkto aprašymas

  Naujieji „Air Optix Plus HydraGlyde“ – Jūsų akys to vertos!

  Dabartiniai kontaktiniai lęšiai nepalyginami su tais, kurie rinkoje atsirado pirmieji. Šiandien turime itin platų pasirinkimą. Bet tai drauge ir gana sudėtinga, nes beveik visi lęšiai akims pasižymi puikiomis charakteristikomis.

  Verta išskirti jau daugelio lęšių nešiotojų simpatijas užkariavusius „Alcon“ gamintojo šedevrus – silikono-hidrogelio kontaktinius lęšius „Air Optix Plus HydraGlyde“. Esminis aspektas, kuris skiria šiuos kontaktinius lęšius nuo jų pirmtako „Aur Optix Aqua“, yra technologija „HydraGlyde Moisture Matrix“, užtikrinanti gerokai ilgesnį paviršiaus drėkinimą.

  Įsigiję šiuos kontaktinius lęšius turėsite galimybę mėgautis išskirtinės lęšių gaminimo technologijos „SmartShield“ teikiama nauda. Ši unikali technologija puikiai saugo lęšių paviršių nuo nešvarumų, taip pat riebalų kaupimosi ir maksimaliai didina drėgmės išlaikymą. Tai yra esminiai aspektai, kurie suponuoja patogų lęšių nešiojimą, komfortą ir puikių regėjimą. Pabandę šiuos kontaktinius lęšius, vargu, ar norėsite kitų.

  Reikia paminėti, kad nors ir kokybiškus kontaktinius lęšius nešiojate, bet jei ilgai dirbate kompiuteriu, tai akys sausėja dėl gerokai mažesnio sumirksėjimų skaičiaus, taip pat akys greičiau pavargsta, negauna pakankamai saulės šviesos. Tad labai svarbu daryti pertraukas ir atlikti nesudėtingus akių mankštos pratimus.

  Akių mankštos nauda ir pratimai

  Jei ir nenešiojate kontaktinių lęšių – o jei nešiojate tai juo labiau – pratimai akims yra itin reikšmingi. Tai ne tik pagalba pavargusioms, jautrioms akims, bet ir gera profilaktikos priemonė, kuri saugo nuo trumparegystės.

  Pateikiame kelis pratimus akims, kurie pareikalaus minimalių laiko sąnaudų, bet teiks didžiulę naudą.

  Raskite daiktą, nuo Jūsų nutolusį apie 15 cm. Tai gali būtų gėlė, jei sėdite prie lango. Ir raskite žvilgsniu toli esantį daiktą. Tai gali būti iškaba, parduotuvė, kelio ženklas. Žiūrėkite pakaitomis tai į vieną, tai į kitą po kelias sekundes.
  Tiesiog žvelkite į tolį. Apie penkias sekundes. Tik toks trumpas laiko tarpas, o jis turi labai didelės reikšmės Jūsų akims.
  Labai svarbu mirkčioti, nes dirbant kompiuteriu natūraliai žmogus gerokai rečiau mirkčioja, kas lemia akių sausėjimą. O jei dar nešiojate lęšius akims, tai sausumas beveik garantuotas. Todėl mirksėkite dažniau, lėtai – taip bus skatinama ašarų gamyba.
  Sukite akis pagal laikrodžio rodyklę kelis kartus, paskui kelis kartus prieš laikrodžio rodyklę. Pakartokite po kelis kartus.
  Galvą laikykite tiesiai, nejudinkite – dirbs tik Jūsų akys. Žvelkite į viršų, tada į apačią, paskui į kairę ir į dešinę. Veiksmą pakartokite mažiausiai penkis kartus.
  Įkvėpkite oro ir nukreipkite žvilgsnį į savo nosies galiuką. Taip orą ir žvilgsnį laikykite apie penkias sekundes, o tada lėtai iškvėpkite. Pratimą kartokite mažiausiai penkis kartus.
  Saulės terapijos nauda akims labai didelė. Žinoma, tai nereiškia, kad turite žiūrėti į saulę – jokiu būdu. Pirmiausia, Jums būtinas šviesos šaltinis. Geriausia, jei tai bus saulė. Bet ji mus lepina ne visada. Tada tiks ryškiai šviečianti lempa. Pasisukite į saulę arba pasirinktą šviesos šaltinį (nuo jo atstumas turi būti apie 20 centimetrų), užsimerkite ir apie 8 minutes mėgaukitės šiluma (iš pradžių laikas turėtų siekti apie 3–5 minutes ir jį palaipsniui ilginkite).
  Pratimus akims be vargo atliksite ir nešiodami kontaktinius lęšius. Puikieji „Air Optix Plus HydraGlyde“ ir akių pratimai – puikus tandemas Jūsų regėjimui ir akių sveikatai.

  nuolaida produktui

  KiekisNuolaidaJūs sutaupote
  3 0,50€ Iki 1,50€
  6 0,86€ Iki 5,16€

  Susiję produktai

  Į viršų