Soflens 59

  Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai.

  Daugiau informacijos

  produkto aprašymas

  Suteikite savo akims maksimalų komfortą!

  Akys – jautrokas žmogaus organas, o drauge ir itin reikšmingas, suteikiantis galimybę gauti regimąją informaciją – matyti tai, kas mus supa. Prastėjantis regėjimas sukelia didelį diskomfortą, nerimą, o akių perštėjimas, paraudimas, svetimkūnio akyse pojūtis taip pat nėra pats maloniausias dalykas. Deja, su šiais neigiamais aspektais susiduria net tie, kurie nešioja kontaktinius lęšius. Tiesa, tik toji dalis, kuri nesilaiko rekomendacijų, netinkamai prižiūri lęšius ar pasirenka prastus, nekokybiškus gaminius.

  Kompanijos „Bausch & Lomb“ kontaktiniai lęšiai „Soflens 59“ užtikrina maksimalų komfortą bei patogumą juos nešiojant. Šie iš hidrogelio pagaminti lęšiai akims turi šiek tiek melsvo atspalvio, o nešiodami juos stebėsitės, kaip paprasta šiuos lęšius įsidėti ir išsiimti. Būtent dėl šios priežasties specialistai neretai juos rekomenduoja kaip pirmuosius kontaktinius lęšius. Savo sudėtyje didelį kiekį vandens turintys lęšiai „Soflens 59“ užtikrins akių apsaugą, puikų regėjimą, pakankamą akių drėkinimą. Tiesa, būtinai laikykitės rekomenduojamo lęšių nešiojimo termino.

  Daugelis lęšių nešiotojų šiuos kontaktinius lęšius pamilsta jau nuo pirmojo nešiojimo ir vertina juos dėl plonumo, skaidrumo, šie lęšiai puikiai ir lengvai priglunda prie akies, visiškai nedirgina akių ir nesausina jų.

  Lęšiai akims „Soflens 59“ skirti nešioti dieną, o nakčiai juos reikia išsiimti bei panardinti į specialų lęšių valymui skirtą skystį. Tai – esminiai kontaktinių lęšių priežiūros principai, kurių privalu laikytis, jei norite turėti sveikas akis, puikiai matyti ir mėgautis visais kokybiškų lęšių teikiamais privalumais.

  Svarbu, jei norite turėti sveikas akis

  Kontaktiniai lęšiai jų nešiotojams yra labai reikšmingas dalykas, tiesiogiai susijęs su regėjimu ir akių sveikata. Bet ne tik kokybiški lęšiai suponuoja akių būklę bei regėjimą – tam įtakos turi ir kiti veiksniai. Pavyzdžiui, labai svarbus dalykas – liuteinas. Tikėtina, kad liuteino pavadinimą girdėjote ne kartą, kai buvo kalbama apie akis. Tai yra vienas iš daugybės natūralių karotenoidų gamtoje, taip pat tai yra antioksidantas, jis absorbuoja mėlyną šviesą, todėl liuteino poreikis ypač išauga daug dirbantiems kompiuteriu, spoksantiems į televizorių ar planšetės ekraną. Bet liuteinas ypač reikšmingas ne tik tiems, kurie daug laiko praleidžia naudodamiesi kompiuteriu, planšete, išmaniuoju telefonu ar žiūrėdami televizorių, o taip pat ir tiems, kurie mėgsta lepintis saulės voniomis. Liuteinas yra tarsi filtras, neleidžiantis kenksmingiems saulės spinduliams pasiekti akies tinklainės.

  Organizme akims naudingas liuteinas kaupiasi tik su maistu, todėl siekiant gauti liuteino tikslinga savo racioną papildyti žaliomis ir geltonomis daržovėmis, vaisiais, žalumynais. Mėgaukitės špinatais, brokoliais, žirneliais, paprikomis, pupelėmis, žiediniais kopūstais, kukurūzais, morkomis, kiaušiniais, ypač jų tryniais, mangais, apelsinais, raudonais, geltonais ir oranžiniais vaisiais. Verta atskirai paminėti ir mėlynes, kurios nuo seno siejamos su geru regėjimu. Specialistai rekomenduoja nuolat vartoti šviežių arba šaldytų mėlynių, geriausia – po saują per dieną.

  Jei nešiojantieji kontaktinius lęšius nori ne tik puikiai matyti esamu momentu, bet galvoja ir apie ateitį, pavyzdžiui, kad regėjimas neprastėtų, tai daug dėmesio skiria sveikai ir tinkamai mitybai, aktyviam gyvenimo būdui ir investuoja į patikimų gamintojų, kokybiškus kontaktinius lęšius. O kadangi gyvename informacinių technologijų amžiuje, tai lęšius akims galite įsigyti iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu – kontaktiniai lęšiai internetu bus idealus sprendimas.

  nuolaida produktui

  KiekisNuolaidaJūs sutaupote
  2 0,10€ Iki 0,20€
  3 0,40€ Iki 1,20€
  4 0,65€ Iki 2,60€
  6 0,85€ Iki 5,10€
  12 0,90€ Iki 10,80€

  Susiję produktai

  Į viršų