Biofinity

  Biofinity lęšiai tiesiai iš oficialaus gamintojo atstovo Lietuvoje

  Daugiau informacijos

  produkto aprašymas

  „Biofinity“ – kontaktiniai lęšiai, užkariavę simpatijas

  Jau kuris laikas populiariausių kontaktinių lęšių sąrašo viršuje puikuojasi „Cooper Vision“ gamintojo lęšiai akims „Biofinity“. Ir nenuostabu, nes šie silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai savo sudėtyje turi unikalią medžiagą, dėl kurios yra itin pralaidūs deguoniui bei puikiai išlaiko drėgmę. Šios dvi savybės yra vienos reikšmingiausių kalbant apie kontaktinius lęšius, kadangi lęšių naudotojui garantuoja maksimalų komfortą, o akims – puikų regėjimą ir gerą akių būklę.

  Didžiulis šių lęšių privalumas – neišsiimdami juos galėsite nešioti net iki 29 parų (leidus akių daktarui)!. Tai ypač patrauklus variantas tiems, kurie gyvena įtemptu ritmu, labai skrupulingai planuoja savo laiką ir nuolat jo pritrūksta, tokiu atveju Jums nereikės dažnai rūpintis nauja lęšių pora, tą galėsite padaryti kartą per mėnesį ar net rečiau.

  Tiesa, jei nuspręsite „Biofinity“ lęšius akims nešioti tik dienomis, nakčiai turėsite juos panardinti į specialų skystį. Taip pat reikėtų tiksliai laikytis lęšių išėmimo ir įsidėjimo rekomendacijų ir nedaryti tam tikrų klaidų:

  • Netinkama rankų higiena. Šis aspektas yra bene svarbiausias visiems, kurie nešioja kontaktinius lęšius. Lęšiai akims negali būti išimami ir įsidedami prieš tai kruopščiai nenusiplovus rankų. Tam būtinas muilas, geriausia – antibakterinis. Skystas muilas šiuo atveju bus pranašesnis, nes, jei muilu naudojasi ne vienas asmuo, skystas muilas neužsiteršia. Reikalavimų keliama ir rankšluosčiui, kuriuo šluostotės rankas prieš dėdami ar išimdami lęšius – jis turi nepalikti ant rankų medvilninių plaušelių, kurie, patekę ant lęšio, sukeltų didelį diskomfortą.
  • Netinkama lęšių priežiūra. Neretai pasitaiko, kad lęšiai dedami į jau naudotą skystį. Tai labai blogas įprotis, nes kaskart lęšių dezinfekcijai turi būti naudojamas naujas skystis.
  • Labai svarbu tai, kad lęšių negalima plauti vandeniu iš čiaupo, nors, praktika rodo, kad didelė dalis naudotojų nevengia to daryti.
  • Kontaktiniai lęšiai nešiojami ilgiau, nei nurodytas jų nešiojimo terminas. Rekomenduojamo lęšių nešiojimo termino laikytis būtina. Ilgiau nei rekomenduojama nešiodami kontaktinius lęšius netrukus pajusite diskomfortą, akių nuovargį, sausumą akyse. Sausumas skatins akių trynimą, o trindami sausas akis galite pažeisti rageną, kas jau lems gerokai didesnes problemas. Todėl nerizikuokite ir nenešiokite lęšių ilgiau, nei rekomenduojama.
  • Lęšiai perkami vadovaujantis svetima patirtimi. Lęšiai akims turi būti skirti konkrečiai Jūsų akims. Ne draugės, ne mamos, ne kaimyno, o Jūsų. Vadinasi, jei kažkam tinka vieni lęšiai, jie nebūtinai tiks ir Jums. Prieš pradėdami nešioti kontaktinius lęšius, būtinai susiplanuokite vizitą pas oftalmologą. Specialistas ne tik patikrins Jūsų regėjimą, parinks geriausius, konkrečiai Jums tinkančius kontaktiniu lęšius, bet ir papasakos, kaip teisingai lęšiai akims prižiūrimi.

  Jei nuspręsite įsigyti populiariuosius „Biofinity“ lęšius, galite tai padaryti internetu. Lęšiai internetu – puiki proga sutaupyti ir laiko, ir pinigų, nes kontaktiniai lęšiai gali būti užsakomi bet kuriuo paros metu iš bet kurios vietos, o dažniausiai dar mėgausitės ir itin patrauklia akcija.

  nuolaida produktui

  KiekisNuolaidaJūs sutaupote
  2 0,59€ Iki 1,18€
  3 0,83€ Iki 2,49€
  4 0,99€ Iki 3,96€
  6 1,60€ Iki 9,60€

  Susiję produktai

  Į viršų