Acuvue Oasys with Hydraclear Plus

  Acuvue Oasys kontaktiniai lęšiai akims

  Daugiau informacijos

  produkto aprašymas

  Ar tikrai kompiuteris kenkia akims?

  Tikriausiai daugelis į šį klausimą nedvejodami atsakytų teigiamai. Tai – sklandančių mitų, iškraipytos informacijos ir informuotumo stokos bei stereotipų vaikymosi įtaka. Iš tiesų net oftalmologai tvirtina, kad tiek kompiuterio, tiek telefono ar kitų išmaniųjų prietaisų įtaka akims nėra tokia bloga, kokią mes ją vaizduojame. Dėl kompiuterio daromo neigiamo poveikio labiausiai nerimauja kontaktinių lęšių nešiotojai, nes ilgai žiūrint į monitorių gerokai labiau nei įprastai sausėja akys. Todėl nenuostabu, kad šiandien lęšių naudotojų favoritu laikomi „Johsnon&Johnson“ lęšiai akims „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“. Turintys papildomą vidinę drėkinimo medžiagą šie lęšiai užtikrina aukščiausią komfortą juos nešiojant, net ir ilgai naudojantis kompiuteriu.

  Tikroji kompiuterio įtaka regėjimui

  Priešas – ne pats kompiuteris, o dienos šviesos stoka. Anot specialistų, kompiuteris kenkia ne ką mažiau nei knyga. Esminiai neigiami dalykai yra ilgas darbas prie kompiuterio, žiūrėjimas į monitorių, pertraukėlių stoka. Tai – žalingas naudojimasis kompiuteriu, kurio padariniai yra: akių įtampa, itin susėjančios akys, galvos skausmas, nuovargis akių srityje, paraudimas ar perštėjimas. Būtent toks akių nuovargis teigiamos įtakos joms nedaro – regėjimas prastėja. „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai daug dirbantiems kompiuteriu bus puikus pasirinkimas, neleisiantis akims nuvargti bei sausėti. Itin aukštas deguonies pralaidumas, atsparumas apnašoms, UVB ir UV filtrai, minkštumas – šios išskirtinės savybės leis mėgautis ne tik patogiais ir akiai maloniais lęšiais, puikiu regėjimu, bet ir tausoti savo akis.
  Taigi, daug laiko prie kompiuterio praleidžiantys gali nusiraminti: pirma, pats kompiuteris žalos nedaro, o antra, yra puiki priemonė, užtikrinanti komfortą akims. Tiesa, gydytojai akcentuoja, kad ilgai dirbantys kompiuteriu turėtų daryti pertraukas, atlikti akių mankštos pratimus. Taip pat būtina gauti dienos šviesos. Jei vaikai ilgai sėdi prie televizoriaus, suaugęs žmogus visą dieną dirba kompiuteriu, tai prastėjančio regėjimo, diskomforto akyse priežastis yra ne šie prietaisai, o dienos šviesos stygius.

  Dar vienas lęšių privalumas

  „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ lęšiai akims tiks ir tiems, kurie mėgsta keistis, t. y. kartais nešioja kontaktinius lęšius, o kartais įvaizdį pakeičia užsidėdami akinius. Nors šie lęšiai akims skirti nešioti dvi savaites, bet dar vienas teikiamas malonumas – nepertraukiamas nešiojimas. Puiku tai, kad šiuos naujuosius lęšius akims galėsite nešioti neišimdami net iki 6 parų! Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie planuoja kelionę, žygį su palapinėmis, keliauja į festivalį ar kitą vietą, kur gali nebūti sąlygų tinkamai išimti ir laikyti kontaktinius lęšius.
  Tačiau prieš nusprendžiant kontaktinių lęšių neišsiimti nakties metu – reikėtų pasikonsultuoti su akių daktaru.

  Pabaigai...

  Taigi, jei rūpinatės savo akimis ir nerimaujate, kad galite joms pakenkti daug laiko praleisdami prie kompiuterio, palepinkite jas „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ kontaktiniais lęšiais, atlikite akių mankštos pratimus, daugiau laiko leiskite gryname ore ir dar tinkamai maitinkitės – visavertė mityba taip pat teigiamai veikia akių sveikatą ir regėjimą.

  nuolaida produktui

  KiekisNuolaidaJūs sutaupote
  2 0,25€ Iki 0,50€
  3 1,20€ Iki 3,60€
  6 1,50€ Iki 9,00€
  12 1,64€ Iki 19,68€

  Susiję produktai

  Į viršų