Lašai akims Yra 7 prekės(-ių).

 • 8,60€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Blink contacts akių lašai sukurti specialiai kontaktinių lęšių nešiotojams

 • 9,90€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Rekomenduojami esant vidutinio sunkumo sausos akies sindromui. 

 • 7,86€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Akių lašai labai panašūs į natūralias ašaras tad tinka jautrioms, sausoms akims. Tinka naudoti nešiojant kontaktinius lęšius.

 • 5,50€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Akių lašai tinkantys naudoti su kontaktiniais lęšiais, jautrioms akims.

 • 6,81€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Akių lašai, kurie padeda išlaikyti drėgmę akyse, neišsausėti.

 • 9,20€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Akių lašai supakuoti vienakrinėmis dozėmis po 0.4 ml. 20 vienetų.

 • 4,79€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Lašai akims tinkami naudoti kartu su kontaktiniais lęšiais

Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų

Akių lašai nešiojantiems kontaktinius lęšius

Akių lašai yra paklausi prekė, kurios prireikia daugeliui, visiškai nepriklausomai nuo regėjimo. Lašai akims dažnai būtinas dalykas nešiojantiems kontaktinius lęšius, kadangi jei akys linkusios sausėti, tai joms reikia papildomo drėkinimo. Akių lašai būtini ir tiems, kurie daug dirba kompiuteriu, nes žiūrint į ekraną ir sutelkus dėmesį natūraliai mirksima gerokai mažiau, todėl akys sausėja. Tad kokie yra akių lašai ir kaip juos pasirinkti?

Šiandien net įvardijama sausų akių liga – tai naujas sveikatos sutrikimas, būdingas XXI amžiui. Šios ligos atsiradimą ir itin platų mastą suponavo naujausios technologijos ir šiandieninio gyvenimo atributai, pavyzdžiui, kondicionieriai, sausas namų oras, kompiuteriai, televizoriai, išmanieji telefonai ir pan. Jeigu Jums nesvetimi šie dalykai, tuomet esate rizikos grupėje. Sausų akių ligos rizika didėja ir tiems, kurie dirba su cheminėmis medžiagomis, nėštumo ir vaikučio maitinimo laikotarpiu, vartojant kontraceptines tabletes ir daugeliu kitų atvejų. Atsiminkite, kuo ilgiau yra atviras apie paviršius, tuo greičiau akys išsausėja, nes plonėja ašarų plėvelė.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje akių lašai pigiau – galimybė sutaupyti ne kokybės sąskaita.

Siūlome platų akių lašų pasirinkimą, todėl kiekvienas atras tai, kas aktualiausia ir reikalingiausia. Lašai akims skiriasi savo poveikio stiprumu, kaina, sudėtimi.

Kokius akių lašus pasirinkti

Gerai kontaktinių lęšių rinkoje žinomo gamintojo Avizor akių lašai Lacrifresh Comfort pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu ir efektyviai drėkina akis, todėl tiks puikiai, jei daug dirbate kompiuteriu, taip pat jei daug laiko praleidžiate aplinkoje, kurioje yra nešvarumų, dulkių, dirginančių ir sausinančių akis. Specialiai kontaktinių lęšių nešiotojams idealus pasirinkimas bus to paties gamintojo akių lašai Lacrifresh Moisture. Šie akių lašai sudėtyje turi hialurono rūgšties, taip pat natūralaus biologinio polimero ir jie tinkami nešiojantiems bet kokius kontaktinius lęšius. Šie akių lašai užtikrina efektyvų akių drėkinimą ilgą laiką, su jais jausitės komfortiškai. Tai bus geriausias pasirinkimas visiems lęšių Lašai akimsnešiotojams, o ypatingai tiems, kurie daug laiko praleidžia prie kompiuterio, sausoje aplinkoje, turi sausų akių problemą.

Nešiojantieji kontaktinius lęšius gali pasirinkti ir kiek brangesnius Blink Contacts akių lašus, sukurtus orientuojantis būtent į kontaktinių lęšių nešiotojus. Šie lašai akims ne tik efektyviai drėkina akis, bet ir ramina, todėl tinka jautrias akis turintiems, taip pat tiems, kurių akys pavargusios, paraudusios. Šie akių lašai išsiskiria elektrolitų balansu, kuris ypač artimas natūralioms ašaroms, todėl ragenos paviršius nepažeidžiamas, o akies paviršiaus ląstelės lieka sveikos. O turintiems akių sausumo sindromą dar efektyvesni bus Blink Intensive Tears akių lašai. Jie tinka ir nešiojantiems kontaktinius lęšius, ir jų nenešiojantiems. Šie lašai tirštesni nei daugelis įprastų, jie efektyviai ramina sudirgusias akis, užtikrina ilgalaikį veikimą ir maksimalų komfortą akims.

Akių lašai turėtų būti kiekvieno nešiojančio kontaktinius lęšius būtiniausių daiktų sąraše, jei rūpinatės savo akimis ir regėjimu. Išsausėjus akims gali būti pažeista ragena, prasidėti uždegimas, o pasekmės tuomet bus visiškai nemalonios. Jei akys dažnai bus sausos, jei kartosis akių uždegimai, ragena bus nuolat veikiamą trinties ir pažeidžiama, realus viso to rezultatas – negrįžtamai nukentėjęs regėjimas. Todėl užkirskite tam kelią ir savo akis periodiškai palepinkite papildomai jas drėkindami kokybiškais lašais akims.

Geriausia, jei akių lašus Jums paskirs akių gydytojas, įvertinęs Jūsų regėjimą ir akių būklę.

Tiesa, be akių lašų, dirbantiems kompiuteriu ar įtemptai į kažką ilgai žiūrintiems reikėtų atlikti ir akių mankštos pratimus, skatinančius akies raumenų darbą ir ašarų susidarymą.

Į viršų