Tirpalai lęšiams Yra 11 prekės(-ių).

 • 4,49€ Pirkdami dabar sutaupysite

 • 10,57€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Be konservantų, vieno žingsnio priežiūros produktas, tinkantis visiems kontaktiniams lęšiams. 

 • 5,07€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Naujas universalus kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas.

 • 3,60€ Pirkdami dabar sutaupysite

  C-well lęšių tirpalas su natrio hialuronatu

 • 7,24€ Pirkdami dabar sutaupysite

   Galioja net 6 mėnesius po atidarymo.

 • 5,05€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Universalus tirpalas skirtas silikono - hidrogelio minkštųjų kontaktinių lęšių priežiūrai.

 • 8,54€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Tirpalas skirtas pacientams jaučiantiems diskomfortą dėl sausumo akyse

 • 4,45€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Švelnus kontaktinių lęšių skystis, pasižymintis išskirtiniu valomuoju poveikiu,

 • 8,25€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Kokybiškam visų tipų lęšių valymui.

 • 7,90€ Pirkdami dabar sutaupysite

 • 4,69€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Tirpalas visų tipų kontaktinių lęšių priežiūrai

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų

Skystis lęšiams dezinfekuoti

Jei nešiojate kontaktinius lęšius, tai tikrai žinote, kokia yra lęšių priežiūros – tinkamos priežiūros – reikšmė. Jei lęšius tik pradėsite nešioti, tai turite žinoti, kad tinkama kontaktinių lęšių priežiūra užkerta kelią įvairioms infekcijoms ir kitoms problemoms. Todėl valomieji tirpalai yra būtiniausių pirkinių sąraše, jei nešiojate lęšius.

Valomieji skysčiai nėra būtini tiems, kurie nešioja vienadienius lęšius. O štai ant nešiojamų ilgesnį laiką kaupiasi dulkės, nešvarumai, baltyminės kilmės sankaupos ir kita. Toks nešvarumų sluoksnis ant lęšio ne tik suponuoja prastesnį matymą, kelia diskomfortą, bet drauge ir didina infekcijų riziką.

Valomieji tirpalai lęšiams atlieka kelias esmines funkcijas:

 • Dezinfekuoja;
 • Skalauja lęšius;
 • Drėkina lęšius;
 • Jais lęšiai plaunami ir valomi.

Šiandien rinkoje visus tirpalus lęšiams galima suskirstyti į dvi dideles kategorijas:

 • vandenilio peroksido;
 • daugiafunkciai.

Vandenilio peroksido tirpalų populiarumas šiandien gerokai sumažėjęs, bet juos vis dar renkasi tie, kurie nusiteikę prieš konservantus, kurių akys paraudusios, sudirgę ir tiems, kurie apskritai rūpinasi savo akių sveikata. Tiesa, vandenilio peroksido valomieji tirpalai nėra skirti skalauti kontaktinius lęšius akims, o panardinus į tirpalą nakčiai jis lęšius išvalo mažiausiai per šešias valandas.

Kur kas populiaresni daugiafunkciai valomieji skysčiai, kurie ir dezinfekuoja, ir drėkina, ir skalauja. Šio tipo tirpalas ypač tinka tiems, kurie gyvena intensyviu ritmu, daug keliauja, skuba. Bet svarbu žinoti, kad daugiafunkciai tirpalai sudėtyje turi konservantų, todėl nerekomenduojama jų rinktis turintiems jautrias, sudirgusias akis. Šio tipo tirpalai gerokai dažniau sukelia alergines reakcijas, palyginti su vandenilio peroksido tirpalais.

Dar vienas reikšmingas aspektas – ne visi valomieji tirpalai tinka visiems kontaktiniams lęšiams. Atkreipkite dėmesį, kad vieni tirpalai labiau tinka hidrogeliniams lęšiams, o kiti – silikono hidrogelio. Yra ir tų, kurie tinka tiek vieniems, tiek kitiems.

Atidžiau lęšių tirpalą turi rinktis tie, kurių akys jautrios. Jei būtent Jūsų akys yra tokios, Jums reikalingas šiek tiek kitokios sudėties tirpalas, išsiskiriantis veikliosiomis medžiagomis ir jų kiekiu. Svarbu ir tai, kad geriausiai tirpalą akims gali parinkti gydytojas, todėl jei esate pradedantysis lęšių nešiotojas ir renkatės pirmąjį tirpalą akims, pasikonsultuokite su specialistu.

Pradėję naudoti naują valomąjį skystį stebėkite savo akis. Jei jaučiate, kad akis tarsi graužia, akys parausta, juntate diskomfortą, pabandykite pakeisti tirpalą kitu. Jei problema išnyko, vadinasi, ankstesnis tirpalas Jums netiko.

Vienas populiariausių valomųjų skysčių yra gamintojo „Alcon“ – „Opti-Free Expres“. Šis valomasis tirpalas puikiai pašalina nešvarumus, baltymines apnašas ir kitas nuosėdas, jis sunaikina ant lęšių paviršiaus esančius mikroorganizmus, drėkiną lęšį ir efektyviai mažina nedidelį sudirgimą. Tirpalas tinka ir turintiems jautrias akis. To paties gamintojo „Opti-Free PureMoist“ tirpalas skirtas nešiojantiems silikono hidrogelio lęšius. Šis tirpalas pikiai drėkina ir užtikrina ilgalaikį komfortą.

Puikų kainos ir kokybės santykį užtikrina gamintojo „Avizor“ valomasis tirpalas „All Clean Soft“. Tai daugiafunkcis tirpalas, tinkantis visiems lęšių tipams, jis puikiai valo, dezinfekuoja ir drėkina bei tinka turintiems jautrias akis.

Dar vienas gamintojas „Bausch & Lomb“ siūlo unikalų valomąjį tirpalą „Biotrue“, rinkoje gana naują, bet jau pelniusį lęšių nešiotojų simpatijas. Šis tirpalas unikalus savo pH, atitinkančiu tikrų ašarų pH. Tirpalo sudėtyje yra hialurono rūgšties ir jis natūralius ašarų baltymus išlaiko nepakitusius bei aktyvius.

Taigi, valomieji skysčiai reikšmingi higienai ir tinkamai lęšių priežiūrai. Lęšius dėkite ir išimkite iš akių tik kruopščiai nusiplovę rankas, valykite specialiu tirpalu ir nakčiai palikite mirkti vis naujame tirpale.

Į viršų