Spalvoti lęšiai Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

Spalvoti lęšiai

Turite gražias žalias akis, bet vis pavyzdžiui nužvelgiate mėlynakius? O gal trokštate tamsių rudų akių? Jei norite pakeisti ar paryškinti savąją akių spalvą, Jums tai padaryti padės spalvoti kontaktiniai lęšiai. Tai buvo tikra inovacija kontaktinių lęšių rinkoje.

Spalvoti lęšiai gali būti tik kaip įvaizdžio detalė – tuomet jie turi būti be dioptrijų. Šie lęšiai akims gali:

  • Paryškinti Jūsų akių spalvą;
  • Patamsinti Jūsų akių spalvą;
  • Kardinaliai pakeisti Jūsų akių spalvą kita.

Taip pat spalvoti lęšiai gali ne tik keisti ar paryškinti akių spalvą, bet ir būti regėjimo korekcijos priemonė.

Paryškinti akių spalvai siūlome „Ciba Vision“ gamintojo spalvotus lęšius „FreshLook Dimensions“, kurie pelnytai traktuojami kaip vieni populiariausių mūsų šalyje. Lęšių nešiotojų jie pamėgti dėl suteikiamo komforto ir itin gražių spalvų. Galimos trys spalvos: jūros žalia spalva, vandenyno mėlyna spalva ir Karibų jūros vandens spalva. Lęšių Spalvoti lęšiai akimskraštai yra šiek tiek patamsinti, todėl vizualiai Jūsų akys atrodys didesnės. Tiesa, šie spalvoti lęšiai tinka tiems, kuriems nereikia regėjimo korekcijos. Taip pat puikus pasirinkimas bus žinomo gamintojo „Johsnon&Johnson“ vienadieniai spalvoti lęšiai „Acuvue 1-day Define“, puikiai paryškinantys natūralią akių spalvą. Jie pasižymi didele drėgme ir patogumu, todėl komfortą jausite visą dieną. Ypač didelė apsauga nuo ultravioletinių spindulių garantuoja saugumą Jūsų akims.

Norintiems akių spalvą kardinaliai pakeisti pasirinkimas bus platesnis. Ypač didelį spalvų pasirinkimą siūlo „Ciba Vision“ spalvoti lęšiai „FreshLook ColorBlends“, skirti nešioti iki mėnesio. Akys atrodys labai natūraliai, o Jūs jausitės ypač komfortiškai. Labai platus spalvų spektras: žalia, mėlyna, pilka, ruda, smaragdinė, medaus, turkio, ametisto ir daug kitų. „FreshLook ColorBlends“ spalvoti lęšiai suteikia galimybę turėti tokią akių spalvą, apie kokią svajojate, ir niekas nė neįtars, kad tai ne natūrali Jūsų spalva!

Pripažinimą kontaktinių lęšių rinkoje pelniusio gamintojo „Alcon“ spalvoti lęšiai „Air Optix Colors“ ypač laidūs deguoniui, todėl nė neprisiminsite nemalonių pojūčių. Šie lęšiai vizualiai kiek padidina akis ir daro jas išraiškingesnes, o pasirinkti galėsite net iš devynių labai gražių spalvų: mėlyna, briliantinė mėlyna, pilna, rusva, žalia, smaragdinė ir kt.

Siūlome platų pasirinkimą tiems, kurie nori paryškinti ar pakeisti akių spalvą, džiaugtis didžiausiu komfortu, puikiai matyti. Lęšiai internetu – tai puiki galimybė už gerokai mažesnę kainą nei specializuotose parduotuvėse įsigyti kokybiškus lęšius akims. Geri lesiai ir tinkama jų priežiūra užtikrins sveikatą Jūsų akims. Todėl rekomenduojame drauge su lęšiais įsigyti ir valomųjų tirpalų, o taip pat naudinga turėti ir lašų akims, kad galėtumėte papildomai jas sudrėkinti, ypač jei daug dirbate kompiuteriu ar daug laiko praleidžiate nešvarioje aplinkoje, saulėje.

Nepriklausomai nuo to, ar nešiojate spalvotus lęšius, ar paprastus, jų priežiūrai tenka bene esminis vaidmuo. Tik tinkama higiena ir lęšių valymas užkirs kelią infekcijoms. Kaskart prieš įsidėdami ir išimdami lęšius kruopščiai su muilu nusiplaukite rankas. Ryte išvalykite lęšį ir tik tada dėkite į akį. Vakare išėmę lęšius juos išvalykite, praskalaukite specialiu tirpalu ir nakčiai palikite mirkti dezinfekuojančiame skystyje. Jokiu būdu neplaukite lęšių vandeniu. Nenešiokite lęšių ilgiau, nei nurodė gamintojas. Jei nenorite skirti laiko iš išlaidų priežiūrai, Jums tiks vienadieniai lęšiai.

Jei spalvoti kontaktiniai lęšiai reikalingi kaip įvaizdžio detalė, apsilankymas pas specialistą nėra būtinas. Bet jei spalvoti kontaktiniai lęšiai reikalingi ir kaip regėjimo priemonė, rekomenduojame prieš perkant apsilankyti pas akių gydytoją, kuris įvertins Jūsų regėjimą, nustatys bazinę kreivę.

Į viršų