Mėnesiniai lęšiai Yra 16 prekės(-ių).

 • 21,00€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Šių lęšių gamyba sustabdyta. Rekomenduojame rinktis Acuvue Oasys lęšius.

 • 4,99€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Acuvue Oasys kontaktiniai lęšiai akims

 • Johsnon & Johnson Acuvue Vita šiuo metų neparduodami. Rekomenduojame rinktis Acuvue Oasys lęšius.

 • 5,00€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Šių lęšių gamyba stabdoma, juos keičia naujieji Air Optix Hyfdraglyde lęšiai. Daugiau informacijos apie šiuos lęšius rasite čia.

 • 7,10€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Dieną/naktį nešiojami kontaktiniai lęšiai

 • 5,38€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Naujieji Air Optix kontaktiniai lęšiai

 • 5,21€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Naujieji Avaira Vitality lęšiai.

 • 5,49€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Biofinity lęšiai tiesiai iš oficialaus gamintojo atstovo Lietuvoje

 • 7,96€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Tai stiprių dioptirijų Biofitny XR lęšiai. Įprastų dioptirjų Biofitny lęšius rasite čia >>.

 • 4,20€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Frequency 55 Aspheric mėnesiniai asferiniai kontaktiniai lęšiai

 • 6,00€ Pirkdami dabar sutaupysite

  NAUJIENA. Miru mėnesiniai kontaktiniai lęšiai su ypač dideliu deguonies pralaidumu

 • 5,50€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai iš Cooper Vision

 • 22,50€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Senieji Purevision lęšiai. Jų gamyba stabdoma. Nuo šiol bus gaminami tik Purevision  HD lęšiai.

 • 4,46€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Antros kartos Purevision 2 HD lęšiai akims.

 • 4,90€ Pirkdami dabar sutaupysite

  3 mėnesių kontaktiniai lęšiai.

 • 3,09€ Pirkdami dabar sutaupysite

  Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai.

Rodoma 1 - 16 iš 16 dalykų

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai akims internetu

Akiniai, kaip regėjimo korekcijos priemonė, žinoma nuo senų laikų. Ilgą laiką tai buvo vienintelė priemonė, padedanti geriau matyti. Atsiradę pirmieji kontaktiniai lęšiai stebuklo nesukūrė ir akiniai visgi išliko populiaresni. Nenuostabu, pirmieji kontaktiniai lęšiai komforto tikrai negarantavo. Bet šiandien rinkoje esantys mėnesiniai lęšiai stebina – jų pasirinkimas didžiulis, o teikiama nauda ir komfortas visiškai nepalyginami su jų pirmtakais. Šiandieniai mėnesiniai lęšiai sėkmingai konkuruoja su akiniais. Kas lemia tokį lęšių populiarumą?

Pirmiausia reikia paminėti tai, kad vis daugiau jaunų žmonių susiduria su trumparegyste. Kompiuterių, išmaniųjų prietaisų neigiama įtaka atsispindi statistikoje. O jaunimas prioritetą teikia lęšiams, nes jie neabejotinai yra patogesni, palyginti su akiniais. Akis vargina nuolatinis įtemptas žiūrėjimas į kompiuterio, planšetės ar mobiliojo telefono ekraną. Maža to, didelė dalis profesijų yra susijusi su darbu prie kompiuterio, todėl jų poveikio visiškai išvengti neįmanoma. Gydytojus gąsdina ir vaikų trumparegių skaičiaus augimas, nes šiandieninė vaikų karta meiliau renkasi informacines technologijas nei buvimą gryname ore. Taigi, šios problemos gerokai prisideda prie kontaktinių lęšių populiarumo, nes sparčiai auga tikslinė auditorija.Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai

Mėnesiniai lęšiai yra pigūs, minkšti, pralaidūs deguoniui, todėl labai patogūs ir nekelia jokio diskomforto. Populiariausi ir gydytojų dažnai rekomenduoji yra „Biofinity“, „Acuvue Oasys“, „Soflens 59“ mėnesiniai lęšiai akims. Šie lęšiai idealiai tiks ir tiems, kurie labai daug dirba kompiuteriu, kurių akys pavargsta, sausėja. Minėti mėnesio lęšiai užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, atsparumą apnašoms, turi UV ir UVB filtrą ir garantuoja komfortą visą dieną.

Kontaktiniai lęšiai yra nepastebimi, jie, priešingai nei akiniai, nedengia dalies veido, todėl nekeičia išvaizdos. Akiniai, pripažinkime, tinka ne visiems, o jei regėjimas prastas? Tuomet mėnesiniai lęšiai bus puikiausia išeitis, kai ir akinių nereikės, ir matysite puikiai. Tiesa, su kontaktiniais lęšiais regėjimas net geresnis nei su akiniais. Nes akinių lęšį nuo akies skiria maždaug poros centimetrų atstumas, o štai kontaktinis lęšis yra prigulęs prie akies, todėl garantuoja geriausią regėjimo patirtį.

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai populiarūs tarp tų, kurie mėgsta aktyvų gyvenimą, sportuoti. Pavyzdžiui, žaisti krepšinį, futbolą, jodinėti ir užsiimti daugeliu kitų sporto šakų su akiniais tikrai sunkiai įsivaizduojama misija. Tad lęšiai bus nepakeičiami.

Taigi, mėnesiniai lęšiai bus geriausias pasirinkimas, jei:

 • Vertinate patogumą
 • Jums svarbus puikus kainos ir kokybės bei teikiamos naudos santykis
 • Nešiojate akinius, bet su jais jaučiatės labai nepatogiai
 • Gyvenate aktyvų gyvenimą.

Reikia paminėti ir mėnesinių lęšių trūkumą – jų priežiūra reikalauja laiko. Taip pat investicijų specialiam lęšių dezinfekavimo skysčiui. Prieš įsidėdami lęšius ryte gerai nusiplaukite rankas, nuvalykite lęšius ir įsidėkite į akis. Vakare prieš išimdami lęšius rankas taip pat nusiplaukite su muilu, išsiimkite lęšius ir nakčiai juos palikite mirkti dezinfekuojančiame skystyje. Svarbu tai, kad su lęšiais negalima miegoti, nebent gamintojo nurodyta kitaip. Taip pat svarbu, kad mėnesiniai lęšiai skirti nešioti iki 30 dienų.

Jei Jums reikalingi mėnesiniai lęšiai, prieš juos įsigydami apsilankykite pas oftalmologą. Jokiu būdu nesivadovaukite draugų patarimais ir svetima patirtimi. Akys – rimtas dalykas, todėl, jei rūpinatės savo regėjimu ir akių sveikata, bent prieš pirmą kartą įsigydami lęšius pasikonsultuokite su specialistu. Gydytojas patikrins Jūsų regėjimą, nustatys bazinę kreivę, pasiūlys, kokie kontaktiniai lęšiai Jums būtų tinkamiausi.

Geri lesiai nebūtinai yra patys brangiausi lęšiai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje kontaktiniai lęšiai pigiau. Lęšiai internetu – unikali galimybė įsigyti šią regėjimo korekcijos priemonę greitai ir patogiai – Jums nereikės išeiti iš namų, o užsakymas bus pristatytas į namus, darbovietę ar kitą nurodytą vietą.

Į viršų