Vienadieniai lęšiai Yra 10 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai akims

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai, kaip sako pats pavadinimas, skirti nešioti tik vieną dieną, vadinasi, ryte įsidedama nauja pora, o vakare ji išmetama ir kitą dieną – vėl nauja pora. Kontaktiniai lęšiai neabejotinai yra viena populiariausių regėjimo korekcijos priemonių. Vienadieniai lęšiai akims – saugiausias ir geriausias pasirinkimas akims. Kodėl?

Vienadieniai kontaktiniai lęšiaiPirmiausia, kadangi vienadieniai lęšiai nešiojami tik vieną dieną, ant jų nespėja susikaupti nešvarumų, apnašų, todėl gerokai sumažinama infekcijų rizika. Šie lęšiai užtikrina sveikatą Jūsų akims.

Vienadieniai lęšiai jų nešiotojus išvaduoja nuo rūpesčių, susijusių su lęšių priežiūra. Žinoma, nesakome, kad vieną dieną nešiojamų lęšių prižiūrėti nereikia, bet darbų sąrašas gerokai trumpesnis. Svarbiausia, turite kruopščiai nusiplauti rankas prieš dėdami lęšius ryte ir nusiplauti rankas, kai išimate lęšius vakare. Svarbiausia – rankų higiena ir infekcijų bus išvengta. Iš tiesų, ne patys kontaktiniai lęšiai lemia infekcijų ir kitų nemalonumų atsiradimą, bet netinkama jų priežiūra ir higienos taisyklių nepaisymas. Todėl jei patogumas yra Jūsų prioritetų sąraše, tai vienadieniai lęšiai kaip tik Jums!

Vienadieniai lęšiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dažniau nešioja akinius ir kartais nori įsidėti lęšius, pavyzdžiui, sportuojant, keliaujant ir pan. Pavyzdižiui Focus Dailies Aqua Comfort- juos galima pirkti ir po 1 vienetą, nebūtina pirkti visos pakuotės.

Vienadieniai lęšiai pasižymi ypatingu plonumu ir minkštumu, todėl jų visiškai nejausite, o galėsite džiaugtis komfortu ir puikiu regėjimu. Vienomis geriausių savybių pasižymį Biotrue ONEday lęšiai.

Jei Jūsų akys jautrios, vienadieniai lęšiai bus geriausias pasirinkimas. Dėl minkštumo ir laidumo deguoniui šie lęšiai nekelia visiškai jokio diskomforto

Esate alergiškas? Tuomet vienadieniai lęšiai Jus labiausiai tiks. Kai lęšius nešiojate ilgiau, pavyzdžiui, mėnesinius, ant jų po kurio laiko ima kauptis įvairiausi nešvarumai, baltyminės kilmės apnašos. O ant vienadienių lęšių tokių blogybių tiesiog nespėja prisikaupti per vieną dieną, todėl Jūs išvengsite kontakto su jais ir Jūsų akys nebus papildomai Vienadieniai lęšiaidirginamos.

Nešiodami vienadienius kontaktinius lęšius nuolat jausite gaivą ir patogumą. Geriausia skirtumą įvertinti panešiojus mėnesį mėnesinius lęšius ir tuomet kurį laiką panešioti vienadienius lęšius – skirtumas bus akivaizdus ir Jūs neabejotinai palankumą pajusite vienadieniams lęšiams.

Vienadieniai lęšiai tiesiog nepakeičiami kelionių metu, ypač jei ne visuomet užtikrinamos puikios gyvenimo, higienos sąlygos, pavyzdžiu, turistaujant.

Pasitaiko, kad kartais tenka atsisakyti mėgstamiausių veiklų, nes jos nesuderinamos su regėjimo problemomis. Pavyzdžiui, plaukimas. Sutikime, plaukioti su akiniais labai nepatogu. Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai tokiu atveju taip pat nerekomenduojami, kadangi vandenyje pilna mikroorganizmų, kurie kaip mat gali sukelti infekciją, patekę po lęšiu. Išeitis – vienadieniai lęšiai, kuriuos po maudynių nedelsiant išsiimkite.

Taigi, vienadieniai lęšiai neabejotinai bus geriausias pasirinkimas, jeigu:

  • Rūpinatės savo akimis ir jų sveikata
  • Vertinate aukščiausio lygio komfortą
  • Vertinate savo laiką
  • Gyvenate gana mobilų gyvenimą ir daug keliaujate
  • Esate neabejingas aktyviam laisvalaikiui.

Tiesa, mažai rastume dalykų, kurie turėdami privalumų neturėtų trūkumų. Vienadieniai lęšiai – ne išimtis. Bene vieninteliu jų trūkumu reikėtų įvardyti kainą. Vienadieniai lęšiai, palyginti su mėnesiniais lęšiais, yra brangesni ir jei bus nešiojami kiekvieną dieną, tuomet investicijos bus nemažos. Tačiau ir vienadienių kainos labai skiriasi, pavyzdžiui Soflens Daily kaina kur kas mažesnė nei kitų gamintojų vienadienių lęšių.

Bet komfortas ir akių sveikata juk neįkainojami.

Sutaupyti leidžia lęšiai internetu. Pirkti internetu neretai yra pigiau nei prekybos vietoje. Mūsų elektroninėje kontaktinių lęšių parduotuvėje visi vienadieniai lęšiai pigiau.

Svarbu tai, kad prieš įsigydami kontaktinius lęšius turite pasikonsultuoti su akių gydytoju, kuris nustatys, kokie lęšiai Jums tinkamiausi. Juk tokių dalykų kaip bazinė kreivė, dioptrijos patys nustatyti negalime. Net jei nešiojate akinius, dioptrijos lęšiams skirsis.

Į viršų